» » Причини для відмови від куріння


Причини для відмови від куріння

Причини для відмови від куріння
На наступній сторінці наведені причини для відмови від куріння. Витратьте трохи часу, подумайте про ваших особистих причинах для відмови і напишіть їх у список. Можете зробити копію цих сторінок і носити її з собою. Носіть список всюди, де б ви не були, щоб пам'ятати, чому ви кидаєте палити. Те, що вам допоможе, теж входить в список, і вам, можливо, захочеться вписати в нього щось своє - наприклад, надихаюче вірш чи улюблену цитату. Читайте список регулярно, особливо в день відмови.

Тільки що покурили? Загляньте в список. Пам'ятайте, що список можна міняти виходячи з ваших потреб.

Чому я кидаю курити

- Я хочу, щоб від мене добре пахло.

- Я не хочу бути прикутим до пачці сигарет.

- Я люблю свої зуби і ясна. Куріння руйнує їх.

- Я хочу дожити до того моменту, як виростуть мої

діти (або онуки).

- Я хочу отримувати задоволення від кави і при цьому не курити.

- Я хочу зберегти гроші, які зазвичай витрачаю на цигарки.

- Я хочу виходити з дому і не турбуватися про те, що у мене залишилося мало сигарет.



- Мені шалено набридло прибирати попіл з машини, витрушувати недопалки з попільнички і знаходити пропалені місця на одязі.

- Я не хочу, щоб у мене був серцевий напад.

- Я не хочу захворіти на рак.

- Я не хочу задихатися останні місяці життя.

- Я заслуговую хорошого життя.

Допомога

- Мої найкращі якості:

- Завтра вранці я зможу викурити сигарету.

- Полковнику Сандерсу відмовили 1600 чоловік, перш ніж йому вдалося розпочати свій бізнес. У нього вийшло, вийде і в мене.

- Успіх приходить до тих, хто не здається. л Я не буду курити тільки сьогодні, так ^ що я витримаю.

- Кожен новий день таїть у собі можливість кинути палити.

- Через кілька хвилин я зроблю собі заохочення.

Ще один інструмент, який допоможе вам використовувати мій план, полягає в необхідності замінити думки про сигарету позитивними думками про самого себе.

- Ну, зараз я не можу думати ні про що, крім сигарети.

Я знаю.

Де б ви не були, завжди тримайте при собі копію попередньої сторінки.

Перечитуйте список своїх позитивних якостей і підбадьорюючих слів кілька разів на день.

Тільки що покурили? Перечитайте попередню сторінку! Вона містить багато корисного.

Так і є.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!