» » Ніколи не здавайтеся і знову спробуйте кинути палити


Ніколи не здавайтеся і знову спробуйте кинути палити

Ніколи не здавайтеся і знову спробуйте кинути палити
Чому ви почали курити? Щоб змінити свій імідж? Щоб здаватися крутим? Щоб здаватися старше? Чи досягли ви первісної мети? Як ще куріння на вас вплинуло? Так чи здорово курити насправді? Тільки ви знаєте відповіді на всі питання, чому б вам їх не записати? Одного разу ви склали список всіх причин, чому ви хочете кинути курити, так покладіть його до себе в кишеню і читайте кожен раз перед тим, як закурити. На цьому етапі не відмовляйте собі в сигаретах.

Підготовка до припинення

Змініть своїм звичкам, пов'язаних з курінням. Якщо ви зазвичай курите в кінці дня перед сном, замість цього ходите на прогулянку з собакою. Якщо на роботі у вас зазвичай дві перерви, постарайтеся не виходити на перекур, сходіть в їдальню і попийте чаю. Не намагайтеся припинити курити взагалі, просто змініть свої звички, і вам стане легше від них позбавитися.

Наступним вашим кроком буде вибір дати, коли ви кинете курити. Обведіть число у вашому календарі улюбленим кольором. Виберіть найбільш бажаний спосіб відмови від куріння (сподіваємося, що хоча б одна з наших блискучих ідей вам сподобалася) і купіть необхідні продукти, наприклад нікотинову жувальну гумку або сухофрукти.



Поставте перед собою кілька цілей.

Дуже важливо, щоб вони були важливими, але досяжними. Наприклад, мета «я хочу бути некурящим людиною» може бути дуже труднодостижимой, якщо ви були завзятим курцем все своє життя. «Я хочу провести вихідні, що не викуривши жодної сигарети» - ось мета, яку ви цілком можете здійснити, не прирікаючи себе на невдачу.



Залучіть свою сім'ю і друзів, повідомте їм про свої наміри. Проясніть, яку саме підтримку ви будете від них чекати. Чи хочете ви, щоб вони проявляли ніжність і турботу, або ви хочете, щоб вони впливали на вас докорами і лайкою. Багато людей вважають, що підтримка і розуміння без осуду їхніх рідних допомагає пережити перші невдачі.

Складіть список корисних телефонних номерів і покладіть його біля телефону на випадок кризи. У список включіть номери місцевих гарячих ліній і номери друзів, які також кидають палити або вже кинули і знають, як бути на вашому місці і як впоратися з бажанням покурити.

Постарайтеся зробити день, на який ви призначили відмова від куріння, максимально спокійним і ненапруженим. Ви можете влаштувати день здоров'я, або, навпаки, ви віддасте перевагу поринути з головою в роботу, тим самим повністю ізолювавши себе від куріння. Ви однозначно повинні викинути всі свої сигарети. Ніяких але або якщо. Ви вибрали свій шлях, і назад шляху немає. Вам також слід позбутися всіх запальничок та сірників. Можливо, вам доведеться забути про походи в бар на кілька тижнів, так як спиртне викликає сильне бажання закурити.

Не починати знову

Ви виконали величезну роботу, і тепер вам потрібно набратися сил і терпіння. Пам'ятайте, чому ви в першу чергу вирішили бросіть- пишаєтеся собою, що вам вдалося зайти так далеко-змініть розпорядок своєму повсякденному житті, щоб уникнути спокуси закурити, використовуйте підтримку вашої родини.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!