Я не курю!

Я не курю!
Так ви можете тепер відповідати колезі на пропозицію зайняти вільну хвилинку перекуром. Говоріть це спокійно і впевнено!

Після того як ви кинули палити, заплануйте відзначити круглі дати на вашому шляху від кращого до некурящому. Через 2 тижні - сходіть в кіно. Через місяць - сходіть в хороший ресторан або в кафе (обов'язково сядьте в секції для некурящих!). Через 3 місяці - проведіть вихідні у вашому улюбленому місці. Через 6 місяців - купіть собі що-небудь серйозне. Через 1 рік влаштуйте собі вечірку. Запросіть свою сім'ю і друзів на «день народження» людини, який придбав шанс прожити довге і здорове життя.

Змініть звички. Вперше кілька днів після того, як ви кинули палити, обходьте стороною магазин, де ви звикли купувати сигарети. Якщо ви звикли палити за обідом або з групою знайомих ввечері в барі, вибирайте інші місця або займіться чимось іншим.



Якщо ви не витримали і викурили одну сигарету, це ще не означає, що у вас не вийшло. Дивіться на це як на маленьку помилку і зробіть нову спробу.

Сконцентруйтеся на окремих днях - таким чином ви зможете уникнути роздумів про те, чи в змозі ви обійтися без куріння все життя.

Пам'ятайте, що колись, хоч і давно, ви не курили і не потребували цього!

Щоб цього не сталося, вам слід пам'ятати про небезпеку, яку несе навіть єдина сигарета, нехай викурена через кілька місяців або років після того, як ви кинули палити. Якщо ж спокуса закурити занадто великий і життєві негаразди знову і знову підштовхують до цього, значить, прийшла пора переглянути ставлення до життя, особливо до тих проблем, які вже одного разу привели вас до нікотинової залежності. Пам'ятайте: куріння - це не спосіб вирішувати проблеми. Воно не допомагає навіть втекти від них, зате саме по собі є найбільшою слабкістю у вашому житті, яка не тільки погіршує здоров'я і змушує вас почувати себе невдахою, але й реально стоїть на шляху до успіху. Те, що ви позбулися цієї звички, стало, можливо, найбільшим досягненням у вашому житті, яким слід пишатися.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!