» » Тримайте себе в руках


Тримайте себе в руках

Тримайте себе в руках
Нікотин постійно чекає вас за рогом, щоб збити вас з правильного шляху. Ви повинні пам'ятати про те, чому і як ви кинули палити. Тренуйтеся бути некурящим.

Причини, що б бути обережнішим

У мене є подруга, дуже освічена жінка, що займається благодійністю. У неї є дитина, якій знадобиться її підтримка в майбутньому. Вона хоче бути поряд з ним, але розуміє, що не може перестати палити цигарки. «Я перечитала всі книги, але мені нічого не допомогло», - говорить вона.

Вона попросила мене надіслати їй копію цієї книги, коли ми її закінчимо. Ми сподіваємося, що вона зможе зробити коктейль з ідей, запропонованих в нашій книзі, і переможе тютюнового демона, поки він не отримав над нею гору.

Більше ніж пара

Наше життя складається зі звичних моделей, і люди люблять ці знайомі шаблони. Куріння - один з ритуалів, кожна сигарета - повторюване дію, дає нам впевненість у кожному дні. Спробуйте зійти з дистанції курця і дізнатися, що вас чекає.

Але найголовніше - ви зобов'язані змінити свою поведінку, пов'язане з курінням, що викликає бажання закурити. Позбавтеся від атрибутів куріння, змініть розпорядок свого дня, особливо ті дії, які пов'язані з курінням, відпочинок, розмови по телефону, порядок виконання домашніх справ.



Змініть свої звички, замініть їх іншими, не пов'язаними з курінням.

Група підтримки

Підтримка - це головний рецепт успіху. До групи підтримки можуть входити друзі, колеги по роботі, члени вашої родини. Вони можуть допомагати вам, стежити за вами, бути поруч.



Заручившись підтримкою інших, ви можете істотно підвищити свої шанси на успіх. Вони хочуть, щоб ви не курили, і будуть пишатися вами, якщо вам вдасться кинути курити.

Прогулянка

Ви виговорилися, тепер прогуляйтеся. Доведіть усім, що ви сильніше своєї пристрасті. Святкуйте кожен новий день, кожен зекономлений рубль, поліпшення здоров'я. Живіть повноцінним життям.

Продовжуючи палити, ви відчуваєте гіркоту поразки, хоча і знаєте, що відчайдушно хочете кинути. Ваша самооцінка низько падає. Єдине, що може втішити в такій ситуації, це, якщо ви дійсно кинете, все кардинально зміниться. Ви будете почувати себе чудово і пишатися своїм досягненням.

День за днем

Ви курець, навіть незважаючи на те що кинули. Просто курець, який не курить. Тому кожен день - це боротьба з собою, боротьба зі спокусою закурити. Це трохи схоже на те, як бути алкоголіком. Це почуття сидить десь глибоко в душі, тютюновий демон ніколи не зникає повністю. Він постійно перебуває в тіні, чекаючи слушного моменту, щоб спокусити вас знову. Будьте сильними кожен день. Надавайте протистояння. Пам'ятайте: одна сигарета не може бути всього лише однієї, вона - перша з багатьох, перша з тисяч.

Вірте в себе. Ви сильніше, ніж ваше пристрасть. Ви не дозволите дурити себе і далі, не залишитеся рабом тютюнових компаній, не будете віддавати свої гроші уряду.

Обіцяйте собі, що ви ніколи, ніколи не почнете палити знову.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!