» » Живіть довго і процвітайте


Живіть довго і процвітайте

Живіть довго і процвітайте
Коли я запитав свою дочку (їй зараз 9 років), чому вона хоче, щоб я кинув палити, вона відповіла мені: «Я не хочу, щоб ти захворів, я хочу, щоб замість куріння, ти проводив більше часу зі мною і мамою» .

Коли вона розповідала про те, що буде, коли вона виросте, вона говорила: «Попри те, що мені подобається грати з твоїми запальничками, все одно ти повинен кинути курити. Коли я виросту, єдине, чого я хочу, щоб ти не курив. Ти так стараєшся зробити мене щасливою, тому ти більше не станеш палити ».

Ведіть рахунки

Вона планує вийти заміж і стати мамою. «Я хочу, щоб ти допоміг мені виховувати моїх дітей, бо я не знаю як. Я б дуже хотіла, щоб у моїх дітей був дідусь. Найбільше на світі я хочу, щоб ти був поруч зі мною, коли я буду старіти. Ось речі, які цінуються ».

А мене не буде поруч, якщо я буду продовжувати палити. Мій дідусь помер, коли йому було 74 роки, від раку легенів (після семи років постільного режиму). Мій батько помер у 83 роки від емфіземи (після десяти років, проведених в інвалідному кріслі, не в змозі самостійно пройти і кілька ярдів). Моя тітка померла в 76 років теж від емфіземи після семи років життя з кисневим апаратом. Мій брат помер у 55 років від аневризма, будучи затятим курцем протягом всього свого життя. Чому я повинен



прожити довше? Чому мені має пощастити більше?

Коли мені буде 64



Якщо я доживу до 64 років, моєї дочки буде 20, в 74 їй буде 30, а в 84 їй буде 40. Я завжди жартую з нею, що моє улюблене число - 92. Було б здорово дожити до 92 років-до того часу вона була б така ж під віком, як я зараз. (Мій дідусь по маминій лінії помер у 90 років, він ніколи не курив і в свої 80 ще грав в лакросс.)

А як щодо вас? Наскільки для вас важливо бути зі своїми дітьми, поки вони ростуть і дорослішають? Чи хочете ви, щоб вони дивилися на вашу інвалідність у ваші останні роки життя? А як щодо вашої дружини, як їй буде жити з людиною, яка сама не зможе нічого робити, борючись зі смертельною хворобою?

Дорослішаючи

Тут є два аспекти. Ви і ваші діти. Ваша дитина благає: «Будь ласка, не кури більше». Це відбувається не тільки тому, що в школі їх навчають, що курити погано. А тому, що вони самі бачать, як важко вам доводиться вранці, коли ви насилу намагаєтеся впоратися з важким кашлем, що ви більше не можете грати у футбол (не дуже велика втрата в моєму випадку) або бігати з гірки, як раніше. Вони хотіли б, щоб ви приєдналися до них.

Йдеться і про вас теж. Ви - доросла людина, ви прожили достатньо, щоб зрозуміти, що чекає вас в майбутньому. Хіба ви не хочете бути присутнім на весіллі своєї дитини? Ви дійсно хочете, щоб ваші онуки грали з колесами вашого інвалідного крісла?

Нам всім потрібно подорослішати і усвідомити нашу відповідальність, яка лежить на нас як на батьках. Вона не закінчується, коли ваші діти дорослішають, вона продовжується до тих пір, поки ви не помрете. Навіщо помирати рано чи мучитися в агонії за всі ті роки сумнівного задоволення? Продовжуючи палити, ми стаємо егоїстами.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!