» » У цього собаки є зубки


У цього собаки є зубки

У цього собаки є зубки
Куріння тютюну руйнує ваші зуби. Так, так, ми знаємо це. Ви можете ретельно чистити зуби, але ви не можете почистити свої легені. Так, так, і це ми теж знаємо. Куріння псує ваші ясна, з часом ваші зуби випадуть. Невже?

Відвідування стоматолога кардинально змінили моє уявлення про моє роті. Лікар навчив мене новому способу очищення зубів. Я помилково вважав, що так як я чищу зуби щодня впродовж кількох десятків років, то став професіоналом у цій справі, але, виявляється, немає. Так як я курю вже протягом 30 років, я сильно пошкодив свої зуби і, відповідно, ясна. Це схоже на пародонтоз, мої зуби не отримують достатнього харчування, щоб залишатися на своїх місцях, як ніби я будую замок з піску, але він не встоїть перед припливом.

В результаті в моїх зубах утворилися дірки, в яких живуть шкідливі бактерії і творять свою злу справу. Всі сильно шкодить моїм ясен. Найгірше в цьому те, що самі зуби виглядають дуже добре. Але, як самотній п'яниця без підтримки друзів, рано чи пізно вони випадуть. Я не хочу, щоб у мене було прізвисько Беззубий.

Першокласна щітка

«Кинути палити - це єдине, що ти можеш зробити, щоб зберегти свої зуби», - сказав мені лікар. Те ж саме сказав мені й інший зубний лікар. Імовірність того, що я втрачу свої зуби, якщо не кину курити, збільшується в п'ять разів, так як в крові не вистачає кисню, необхідного ясен для боротьби.



Ну ладно, що ще мені слід зробити, поки працюю над тим, щоб кинути палити? Спочатку мені необхідно було придбати дійсно хорошу зубну щітку. Вона повинна бути електричної, так як її швидкість більше, ніж у ручний, тому чистить вона більш ретельно.

Слід вибирати дорогу щітку, а не ті, що дають безкоштовно до пачок з пластівцями. В супермаркетах представлений величезний асортимент таких щіток. Під час написання книги я користувався щіткою Braun 7000 motor. Але її швидкість така потужна, що варто винайти спеціальну зубну пасту, яка б залишалася на щітці в її робочому стані.



Посміхайтеся з болем у серці

Тепер ми плавно перейшли до розмови про зубну пасту. Вибачте, але пасту «купите-одну-другу-отримаєте-безкоштовно» заховайте подалі. Паста повинна бути якісною. Купуйте зубну пасту відомої фірми, яка містить антибактеріальні інгредієнти для боротьби з проблемою.

Ще ви можете купити зубну нитку. Зубні нитки зараз дуже поширені, з їх допомогою можна почистити простору між зубами більш ретельно, добратися до самої глибини, куди зубна щітка не потрапляє. Бажано користуватися нею два рази на день.

Зрештою, купіть собі антибактеріальну рідина для полоскання рота, не для того, щоб освіжити дихання, а щоб убити шкідливі бактерії. Хвороба ясен не можна вилікувати, але її можливо уповільнити або зупинити. Так що, якщо ви купили все необхідне по догляду за зубами і регулярно ходите до зубного лікаря, вам більше не потрібно турбуватися про яснах.

Дотримуючись цих порад, незважаючи на рак легенів, якщо ви не кинете курити, ви будете зберігати відмінний зовнішній вигляд ваших зубів.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!