» » Все одно курив


Все одно курив

Все одно курив
Усвідомлення того, що куріння - шкідлива звичка, ставало все більше, безпорадність теж. З'явився страх, що я НІКОЛИ не зможу позбутися принизливої звички куріння. Я часто хворів простудними захворюваннями: ангіна, бронхіти, грип - все регулярно повторювалося щороку. Бронхіти вже виникали 3-4 рази на рік, тривали вони по місяцю, а то й по два. Постійне «кахи-кахи». Два рази серйозно перехворів запаленням легенів. Було моторошне усвідомлення, що тільки питання часу, коли інше, більш серйозне захворювання проявить себе: туберкульоз або рак легенів. Тільки питання часу. І все одно курив. У цьому була якась приреченість.

Вольовими зусиллями кинути палити не виходило. Я вже й не вірив у те, що можу за допомогою сили волі кинути. Не вірив собі. Правда, і в ці казочки щодо сили волі я теж особливо не вірив. Я зустрічав людей, які були слабохарактерними, безвільними, але вони перестали курити якимсь дивним чином. Вони просто не курили. «Кинув, і все!» - Так вони говорили. Що вони мали на увазі, коли говорили «кинув»? Був якийсь секрет, якого я не знав. А вони знали, але не могли пояснити. Вони своїй здатності просто не усвідомлювали, вона була захована в глибинах їх несвідомого мозку.

Починаючи з 18 років я не купував більше однієї пачки сигарет. Але коли хотілося курити, то це була справжня катування, я, як зомбі, шукав сигарети по кишенях, серед книг, під диваном. Іноді вночі я виходив у під'їзд і шукав недопалки. Нічних магазинів в ті часи не було в Росії. Знаходив один-два запльованих бичка (недопалки) і викурював їх. Справжня наркоманія.



Почалися шарахання. Були спроби перейти на дорогі сигари, потім на нюхальний тютюн. Курил сітари, цигарки, нюхав тютюн. Якось купив таблетки «Табекс», сумлінно з'їв кілька упаковок - не допомогло. У роті гидко, а курити все одно хочеться, навіть не курити, а чогось такого хочеться, що пов'язано з курінням. Стаєш роздратованим, неспокійним, кидаєшся на людей.



В інституті, де я працював, курило більшість співробітників. Якось ми здавали нормативи по ГТО («Будь готовий до праці і оборони») на стадіоні. Здавав і наш науковий співробітник Вадим, завзятий курець, сигарета у нього ніколи не виймалася з рота. І ось йому треба пробігти стометрівку. Смішно і сумно водночас згадувати зараз, як насувається хмара тютюнового диму, а в ньому Вадим з сигаретою в зубах.

До цього часу я освоїв техніки самогіпнозу, легко вводив себе в стан трансу і вселяв собі: "Я більше не БУДУ ПАЛИТИ!" І чомусь не виходило. Навпаки, я став палити більше. За 30-35 сигарет на день. Справжній мужик купував і курив міцні кубинські сигарети - вдихнеш дим, а всередині все палає, як вогнем. Пальці на правій руці були жовті, на зубах - коричневий наліт.

Я продовжував палити і періодично кидати курити щопонеділка до тих пір, поки не винайшов надійний спосіб позбавлення від тютюнової залежності. Геніальне осяяння! Простий і доступний метод. Мені вистачило кількох хвилин (насправді близько 5 секунд), щоб вирватися з тютюнового полону. Про цей метод я з гордістю розповім вам далі, в одній із глав.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!