» » Сила бажання


Сила бажання

Сила бажання
Швидкість ескадри, які б не входили в неї швидкісні крейсера, визначається самим тихохідним в ній судном. Так і труднощі, які ви можете зустріти при виконанні вправ, і швидкість вашого індивідуального просування від сторінки до сторінки, поки не закриєте книгу зовсім, залежать від вашого стажу курця, від вашого віку і від ваших здібностей до образного мислення. А найголовніше, що допоможе успішно просуватися далі, - ваше БАЖАННЯ.

Ваш успіх залежить не тільки від розуміння актуальності розв'язуваної проблеми, але і від сили вашого БАЖАННЯ змінитися, і від моїх здібностей допомогти вам зберегти і примножити розуміння і ваше бажання. Одного розуміння мало. Якщо ви чоловік і у вас є розуміння, що якась жінка приємна в усіх відношеннях і вона може подарувати вам нескінченні радості спілкування, але у вас немає бажання, немає пристрасті, яка спалювала б вас зсередини, то ваші шанси на успіх мізерно малі. Як у тому анекдоті, де чоловік каже: «А навіщо плисти? І звідси добре все видно ».

А чудеса відбуваються, коли все по-іншому, коли є творча сила БАЖАННЯ. Тоді світ змінюється і все відбувається так, як вам хочеться. БАЖАННЯ стійко і тривало, це наявність енергії, яку можна витратити. Чому б вам справді не розлютитися на свою звичку, по-справжньому розсердитися, і не продовжити читання цієї книги, зберігаючи спортивну злість?



Коли хтось говорить «хочу», то це може бути просто гра розуму, за яким стоїть тільки вольове рішення: а ось чи хочеться? Просте «хочу» - від розуму. Коли «хочеться», то виходить від душі, від серця. Порівняйте два висловлювання.

1. Я хочу встати о 5 годині ранку, але мені не хочеться (БАЖАННЯ).

2. Мені хочеться випити пива (БАЖАННЯ), але я не хочу, тому що я за кермом.

Бажання - пристрасть! Така ж, коли ви бажаєте симпатичну жінку, якщо ви чоловік! Така ж, коли ви бажаєте бути найпривабливішою і спокусливою на вечорі, якщо ви жінка! Чи є у вас бажання змінитися?

Якщо у вас немає бажання змінити своє ставлення до тютюнових виробів, то, значить, ваш час ЗМІН ще не настав. Відкладіть в сторону цю книгу і продовжуйте вдихати тютюновий дим. Якщо БАЖАННЯ є, то читайте і міркуйте, звільнитеся від залежності, порекомендуйте книгу знайомим. Пристрасно вдихайте аромат життя, адже життя таке прекрасне!


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!