» » Вибирайте шлях творення


Вибирайте шлях творення

Вибирайте шлях творення
Любіть і поважайте себе, створюйте нові звички, і тоді ваше несвідоме, бажаючи вам добра і благополуччя, буде завжди найкращим чином підтримувати ваші життєві інтереси. За довгі-довгі роки усвідомленої боротьби з курінням, після численних і безуспішних спроб кинути курити я зробив для себе відкриття, що кинути палити не можна. Але можна навчитися бути байдужим до сигарет, або відчувати відразу, або придбати інші почуття. Після цього прозріння мені знадобилося всього кілька секунд, щоб навчити свій мозок ставитися з огидою до сигарет, швидко і легко я створив нову звичку - «Байдужість».

Давайте продовжимо розбиратися в тому, що таке процес куріння. Я буду викладати далі свій погляд на проблему куріння, а ви спробуйте визначитися: чи зможете ви розділити мою точку зору? Без почуття довіри і впевненості, що вас ведуть правильною дорогою, якось не хочеться нікуди йти, чи не так? Далі розглянемо основну ідею змін, тобто того, що нам належить виконати.

Коли людина народжується такий маленький і безпорадний, то він нічого не вміє робити. У нього навіть ще немає ніяких звичок. Чисте «Я». Десь я прочитав і запам'ятав красиву метафору, що дитина, коли народжується, криком хоче сповістити світу про великого знанні, але ангел б'є його крилом по губах, і людина все забуває. Коли ви тільки народилися, ви нічого не вміли. Ви вже були, але звичок ще не було.

І ось маленький чоловічок починає жити в цьому світі, вчиться багатьом речам, корисним і не дуже, вчиться, наприклад, курити, і навички стають частиною його, його звичками, елементами його особистісної культури, його цінностями. І ми проявляємо себе в цьому світі через свої звички і пізнаємо також інших людей за їх звичкам. У міру того як ви навчалися усього, у вас з'явилися численні звички.

Проходить час, і ви починаєте оцінювати свої звички. Ви говорите собі, що ця звичка в мене хороша, а ця погана, а ця так собі (звички позначені різним кольором). Причому така переоцінка відбувається протягом життя. У якийсь момент вашого життя куріння було доброю звичкою, а зараз, коли ви читаєте, стала для вас поганий.



І у вас є дві погані звички, пов'язані з курінням: звичка палити і звичка кидати, так як вони б'ються між собою, перебувають у стані конфлікту. І це дуже болісно для кожної сторони - бути переможеною. І ця боротьба з постійним успіхом то одного боку, то інший. Ніхто з них не може перемогти. Так як звичка палити старше, то вона більш досвідчена і хитра. У потрібний момент та частина вас, яка відповідає за куріння, просто шепне вам «тільки одну сигаретку ...», і все - вона перемогла. І що ж робити?

Є чудова ідея! Я пропоную економити енергію і замість кровопролитної «війни», виснажливої і безглуздої боротьби, створити нову звичку, звичку бути байдужим, байдужим до сигарет, і зробити це при роботі над книгою. Давайте умовно назвемо нову звичку байдужістю.



Як було б чудово дивитися на пачку з сигаретами і усвідомлювати, що це чуже, неприродне, непотрібне, забути назавжди, як кошмарний сон, забути, як взагалі прикурювати цигарки. Забути про здатність вдихати в себе шкідливий дим і утримувати його в легенях, поки кров вбере в себе шкідливі речовини. Зате інша здатність - потреба дихати свіжим, чистим повітрям буде з'являтися в повній мірі.

Перший час вам слід позалицятися за новою звичкою, як за маленькою дитиною. Ці прийоми ви отримаєте: як швидко і легко, без вольових зусиль включати нову програму поведінки. Нова звичка буде «підростати», і через 3-4 тижні вона буде постійно вибиратися вашим несвідомим мозком. Колишні ж звички ослабнуть.

І тільки коли пройде 6-7 років, коли повністю оновляться клітини вашого тіла, тоді у вас залишиться тільки одна звичка по відношенню до паління - байдужість.

Звичайно, ви завжди вольовим зусиллям, якщо побажаєте, долаючи огиду, зможете закурити, навіть через 50 років. Навчившись їздити на велосипеді в дитинстві, ви зможете і через 50 років сісти на велосипед і поїхати. Сама здатність курити залишиться на все ваше життя, але бажання користуватися нею не буде. Ви автоматично будете бажати дихати свіжим повітрям, ви будете байдужі до сигарет.

Основна ідея цієї книги - створити нову звичку - байдужість. І коли у вас є кілька різних звичок для найкращого задоволення ваших потреб, то несвідомий мозок завжди вибирає найоптимальнішу в даний момент часу і автоматично запускає її.

Далі нам належить робота над створенням нової звички - байдужості. Отже, ніякої боротьби! Пам'ятайте: проблемне мислення породжує проблеми. Перший крок до зміни - позитивне мислення. Вибирайте шлях злагоди з самим собою, шлях творення.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!