» » Вирішуйте самі


Вирішуйте самі

Вирішуйте самі
Один скаржиться іншому:

- Моя дружина сказала, що йде купити сигарет, і не повернулася. Що ти на це скажеш?

- Навчу свою дружину курити, - відповідає той.

Одна людина курить, інший - випиває, третій - вживає наркотики. Добре чи погано? Не беруся оцінювати поведінку інших людей. Якщо їм подобається процес куріння, чому б і ні. Значить, для них добре куріння тютюну зараз. У мене, звичайно, є своя точка зору на куріння, але я не маю права засуджувати інших людей за_іх вчинки. За великим рахунком ніхто не має права судити інших людей.



- Мій чоловік робить все, що я ні вимагатиму. Спочатку він залишив всіх своїх друзів, потім перестав пити, нарешті кинув палити ...

- О, у тебе залізний характер і дивовижні педагогічні здібності. Уявляю, як ви тепер щасливо живете!

- На жаль! Нещодавно він кинув і мене, невдячний.

Якщо вам подобається процес куріння, у вас є багато різних аргументів на його захист і ви не збираєтеся кидати курити, то ви, швидше за все, і не будете читати цю книгу. І правильно зробите, навіщо псувати собі зайвий раз настрій, вислуховуючи міркування, які можуть зіпсувати задоволення від заковтування чергової порції густого, гарячого і токсичного диму? Тоді - курите, курите, курите ... знущайтеся над своїм тілом і руйнуйте своє здоров'я, ви маєте повне право так чинити. Кожен з нас прийшов у світ і живе в ньому з якоюсь місією. Оцінюючи свої звички і переглядаючи їх цінність, ми позбавляємося від одних звичок і набуваємо інші, ми вдосконалюємося і стаємо мудрішими. Наближаємося до істини, а значить, і до Бога. Ви також можете періодично переоцінювати свої звички і класифікувати їх як «хороші» і «погані».

Оцінку ЗАРАЗ робите ви самі. Куріння не погана звичка і не добра, просто звичка, і все! Але ви маєте право визначити для себе, як особисто ви ставитеся до звички куріння. Тільки ви самі маєте право винести остаточний вирок який-небудь своїй звичці, в тому числі і куріння. І якщо для вас куріння - ПЛОХАЯ звичка зараз, то з нею треба зробити щось радикальне.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!