» » Здоровий спосіб життя - не для мене


Здоровий спосіб життя - не для мене

Здоровий спосіб життя - не для мене
Про здоровий спосіб життя прийнято говорити або добре, або нічого. Дуже часто про здоровий спосіб життя курці відгукуються з неприязню. Ось часті формулювання претензій до здорового способу життя. Мені не подобаються ті, хто не курить, не п'є і веде здоровий спосіб життя. Це ж сухарі якісь. Не хочу бути правильною - їсти моркву і пити зелений чай. Я і курити-то початку, висловлюючи свого роду протест: не хотіла бути правильною.

Треба сказати, що куріння ще нікого не зробило сміливим, цікавим або красивим, а тому не слід і переживати за те, що ви втратите будь-яка з цих якостей.

Задамося питанням: чому серед любителів здорового способу життя часто зустрічаються відверто нудні люди? Ну, по-перше, треба зауважити, що нудні люди зустрічаються серед будь-яких людей - незалежно від способу життя. А по-друге, є і ще пояснення. В здоровий спосіб життя часто «збігають» слабкі люди. Дуже приємно буває «сховатися» в здоровий спосіб життя, як равлик у мушлю. Начебто зайнятий чимось постійно, думаєш тільки про те, як бути здоровим. Ну, а здавалося б, що може бути цінніше здоров'я? Начебто все правильно, але не до кінця.



Ми ж з вами не рослини, мета яких прожити якомога довше. У нас є мрії, цілі, прагнення. І ось тут-то здоровий спосіб життя і може надати нам гарну послугу. Здоровий (нормальний) спосіб життя - це насправді просто інструмент. Інструмент, користуючись яким, можна ефективно досягати своїх цілей по життю, втілювати мрії.

Подивіться на бізнес-тренінги, на будь-які тренінги успіху. Майже завжди ви там знайдете інформацію про те, як підтримувати себе в тонусі. Як бути енергійним, сильним і т. Д. Нормальне (!) Здоров'я - це один (!) З компонентів досягнення будь-яких цілей. У здорової людини є енергія, сили і внутрішній тонус для вирішення будь-яких поставлених завдань. Людина з ослабленим організмом не здатний ефективно реалізовувати свої мрії та цілі. Ось і вся розповідь про здоровий спосіб життя.

До речі, зауважте, куріння може служити точно такий же раковиною - спробою сховатися від дійсності, спробою здаватися не тим, хто ти є насправді.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!