» » Немає диму без вогню


Немає диму без вогню

Немає диму без вогню
Задоволення від куріння-давайте порахуємо їх. Якби курити було не так приємно, ніхто б цього не робив. Нам слід зрозуміти, чому вогники прикуренну сигарет висвітлюють наше життя.

Давайте визнаємо, ми наркомани. Не важливо, з якої причини, але ми прийняли фатальне рішення почати курити. Ми викурили свою першу сигарету і пожинаємо плоди. А зараз не можемо зупинитися.

Хоча ні, ми можемо.

Куріть- круто, але не круто, як раніше

П'ятдесят років тому троє з чотирьох чоловіків курили. А тепер курить лише один з чотирьох, те ж саме і у жінок. Або більшість вже померло молодими, або багато людей просто кинули палити. Кожен вибирає для себе сам, померти або стати колишнім курцем.

У Великобританії проживає 12 мільйонів колишніх курців, якщо змогли вони, зможемо і ми. У цій країні більше тисячі людей на день кидають палити. Ти можеш стати одним з них. Моя подруга Енн, письменниця, якось раз сказала мені: «Для того щоб змусити кинути палити, тобі доведеться затягти мене на дах хмарочоса і скинути мене звідти». Спокусливо, звичайно, але є менш болючі методи, і ця книга розповість вам про них.

Ми всі чули страшні історії про куріння і його вплив на здоров'я. Дуже добре, що ви налякані. Незважаючи на те що тютюнові компанії рекламують, ви повинні пам'ятати про правду. Зараз я не намагаюся налякати вас, ви прекрасно розумієте, але потрібно знати, заради чого все це. І перш ніж обговорювати різні способи відмови від куріння, давайте прославимо сигарету.



Напишіть список причин, чому ви хочете кинути палити. Розмножте його і розвісьте у всіх кімнатах вашого будинку і на роботі, щоб постійно про це згадувати.

Час розваг

Куріння розслабляє. Куріння допомагає сконцентруватися. Куріння бадьорить. Воно також піднімає настрій, коли вам сумно, заспокоює, коли ви нервуєте, є завершенням робочого дня, гарного обіду і заняття любов'ю. Для деяких людей це все. Жодна річ на землі не змогла б виконати все це відразу, чи не так? Більшість курців з цим погодяться.

Насолода першою сигаретою на початку дня. Або будь сигаретою після довгого періоду без нікотину.



Тьмяний м'яке світло сигарети в темряві, злітають вгору ніжні кільця сигаретного диму. Все це плюс нікотиновий потік, що кружляє вам голову і натискає на кнопку глибокого задоволення.

Насолода самої сигаретою набагато більш глибоке, ніж хімічною реакцією від неї. Але всі разом це обіцяє незвичайне задоволення.

Гей, хлопець, є закурити? Чи не знайдеться вогнику, хлопець?

Ретельно перегляньте список всіх отрут, що діють на ваш організм під час паління, сигарети, упаковки і різноманітність осле- зверніться до ідеї 10, Яка стельних модних аксесуарів надають ступінь вашого отруєння? нот дизайнерам величезне поле діяльності. Гладкий, ідеальної форми фільтр сигарети, здається, спеціально створений для того, щоб опинитися між вашими пальцями (це було). А ще цей модний помітний дизайн сигаретної упаковки з приємною забарвленням і чіткою лінією. Вони так вдало поміщаються в кишені або дамській сумочці, що носити їх з собою одна насолода.

А на вершині всього цього розкішні запальнички, мундштуки і портсигари. Попільнички бувають творами керамічного мистецтва, а також нагадуванням улюбленого місця або перемоги улюбленої команди, що існувала в кращі часи вашого життя.

Запальнички воістину є формою окремого мистецтва. Від дешевих і одноразових до модних і дійсно класичних, навіть культових, Zippo, які є не просто запальничками, але і частиною вашого іміджу.

Свята та фейрверки

Так як ви вирішили кинути, насолодіться цими останніми днями і покуріть вдосталь. Відчуйте всю радість, яку приносить вам куріння, а заодно і складіть список негативних сторін цієї шкідливої звички.

Куріння складно назвати гірким досвідом. На жаль, воно вас вбиває. Це як попрощатися зі старим другом, який намагається вбити вас і не зупиниться, поки йому це не вдасться. Кому потрібні такі друзі? Прийшов час діяти. Пора зупинитися.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!