» » Чому інші методи не працюють і чому спрацює мій


Чому інші методи не працюють і чому спрацює мій

Чому інші методи не працюють і чому спрацює мій
Коли більшість курців вирішують кинути палити, вони зазвичай використовують метод різкої відмови - тобто просто викидають сигарети і намагаються таким чином позбутися згубної звички простим зусиллям волі. Багато курців застосовують цей метод не тільки при першій спробі кинути, але і при 2-й, 4-й, 7-й, 18-й і 20-й спробах, що не намагаючись при цьому знайти дійсно дієвий метод. Метод різкої відмови-це простий метод, що не вимагає ніякого планування і створює ілюзію самоконтролю.

У проміжках між спробами різкої відмови курці іноді намагаються використовувати й інші методи. Найпопулярніші з них припускають прийом ліків, гіпноз, відвідування психотерапевтичних груп, модифікацію поведінки, самонавіювання, прагнення карати себе за кожну викурену сигарету і заохочувати після певного часу, проведеного без сигарет. Багато хто починає налягати на їжу.

На жаль (оскільки ми завжди звертаємося до допомоги сигарет для здобуття фізичного або емоційного комфорту), кинути палити для нас - однаково що посваритися зі старим другом, і ця сварка, як правило, триває недовго.

Куріння подібно перебуванню в кімнаті з замкненими дверима. Якщо ви перебуваєте поза цієї кімнати, у вас все добре, але, увійшовши в неї, ви розумієте, що опинилися в пастці, з якої немає виходу.

Намагатися кинути палити - це все одно що приймати таблетки для схуднення: ковтаючи їх, ви втрачаєте зайві кілограми, але після припинення прийому знову набираєте вагу. Точно так само, як люди, дотримувалися дієти, незабаром знову набирають вагу, курці після короткочасного відмови від сигарет починають вживати більше нікотину, ніж до спроби кинути.

Такого роду поразку вкрай неприємно, і іноді проходять роки, перш ніж курець відновлює боротьбу. Поразка в битві з курінням схоже на отримання двійки в чверті: кожен раз, коли ви терпите крах, ви отримуєте чергову двійку. Ви знаєте, що трапляється з дітьми, які отримують багато двійок. Через деякий час вони просто перестають старатися. Те ж саме відбувається і з дорослими.

Це вигідно тютюновим компаніям, вони не хочуть, щоб ви кинули палити. З тютюном пов'язаний бізнес величезних масштабів, і цей бізнес прямо або побічно приносить вигоду багатьом:

- власникам тютюнових плантацій, брокерам, оптовикам;

- виробникам сігарет-

- тютюновим лобістам;

-рекламним компаніям-

- дослідникам у галузі медицини-

- університетам;



- маклерам фондової біржі, які займаються продажем тютюну;

- продавцям сировини;

- лікарям та іншим людям, пов'язаним з медіціной-

- лікарням, якими керують ізнесмени-

- страховим компаніям-

- дантистам;



- фармакологічним компаніям і дистриб'юторам;

- виробникам і продавцям медичного обладнання;

- юристам;

- людям, які розробляють програми відмови від куріння.

Якщо в день ви викурюєте пачку, то в підсумку виходить 20 сигарет. Помножте їх на кількість днів у році, і ви зрозумієте, що в рік ви викурюєте 7300 або 7320 сигарет (підрахуйте також суму, в яку вам це обходиться). Якщо при палінні кожної сигарети ви робите по 8 затяжок, ви приблизно 60 000 разів на рік насичуєте себе нікотином, дьогтем, аміаком та іншими хімікатами, що містяться в тютюні. Якщо ви курите легкі сигарети, ви робите менше 8 затяжок при палінні кожної сигарети, оскільки тютюн в легенях сигаретах набитий менш щільно.

Кожні 10 років ви робите близько 600 тисяч затяжок, викурюючи 73 000 сигарет. Ви платите в середньому по 4 долари за пачку і купуєте 3650 пачок сигарет кожні десять років. За ці десять років ви витрачаєте на сигарети 14600 доларів (по 1460 доларів на рік). Всі ці гроші йдуть в чийсь широкий кишеню. Це ваші гроші.

Якби всі люди перестали курити, докторам все одно було б про що турбуватися, дантисти все так само лікували б зуби, рекламодавці та продавці все так же продавали б нам стільці, мило і одяг, а у колишніх курців було б більше грошей на покупку того , що їм потрібно. Фермери, які вирощують тютюн в Сполучених Штатах, постійно розширюють площі, оскільки велика кількість тютюну експортується в інші країни. Якщо ви кинете курити, світ не зупиниться, а у вас з'явиться більше енергії, грошей і здоров'я для того, щоб робити те, що потрібно саме вам.

Дотримуючись плану, який я описую в цій книзі, ви зможете кинути палити. У вас все вийде, тому що, на противагу іншим методам, які ви вже випробували, мій план не змусить вас постійно думати про необхідність кинути палити. Більшість людей не можуть довго виносити такий стрес. Процес відмови від куріння не повинен бути пов'язаний з відчаєм і страхом перед невдачею, він повинен припускати прагнення до успіху.

Мій план не просто допоможе вам кинути палити. Ви зрозумієте, чим він відрізняється від звичайних методів:

- Спочатку вам не потрібно буде відмовлятися від куріння. На перших етапах ви будете палити майже постійно.

- Оскільки ви будете продовжувати палити, у вас з'явиться можливість розробити свої власні способи кинути палити.

- Якщо ви кинете курити і через кілька місяців, років чи десятиліть знову візьметеся за сигарету, ви зможете знову повернутися до мого плану.

- Ви ніколи не будете відчувати себе невдахою. Ви вподібнитеся студенту, який колись завжди отримував погані оцінки, а потім, прослухавши хорошу, зрозумілу лекцію, отримав «п'ять». Крізь низку ваших невдач проб'ється промінь надії та оптимізму, вас відвідає почуття успіху і виконаного обов'язку.

Тепер уявіть, що студент, про який говорилося вище, починає отримувати п'ятірки за п'ятіркою. Саме це почне відбуватися майже відразу після того, як ви станете дотримуватися мого плану, - ви повільно, але неухильно почнете досягати успіху. Відмова від куріння не стане для вас важкою битвою - все буде легко і просто. Уміння спокійно переносити невдачі в процесі відмови від сигарет дуже важливо. У вас обов'язково вийде це, і ви зможете кинути палити.

Пропонований мною план містить опис потенційних труднощів на шляху до успіху і пропонує способи подолання цих труднощів. Ви навіть зможете використовувати механізм подолання труднощів у своїх цілях, тому можна сказати, що мій план вплине на багато сфер вашого життя.

На деякі перешкоди ви навіть не звернете уваги-інші можуть викликати деякі проблеми, але два або три перешкоди можуть загнати вас в кут. Всі люди різні-кожна життєва ситуація відмінна від іншої. Неможливо дати раду, яка підійде всім. У даній книзі містяться гнучкі рішення, пропозиції і стратегії, які допоможуть вам подолати майже будь-яку перешкоду на шляху до відмови від куріння.

Ви опинитеся в ситуаціях, коли вам буде не вистачати сигарет, - адже вони були важливою частиною вашого життя протягом багатьох років. Ви залежні від сигарет, хоч і намагаєтеся відмовитися від них. Коли вам буде самотньо, коли ви зайдете в кімнату, повну тютюнового диму, коли ви будете сумніватися в собі або коли вам буде нудно до сліз, мій план допоможе вам.

Напевно в минулому вам доводилося відчувати тривогу і пригніченість при спробах кинути палити. Але не турбуйтеся: слідуючи моїм планом, ви захистите себе від цього. Досягнутий успіх забезпечить вам гарне самопочуття. Пропонований мною план значно менш важкий і складний, ніж інші способи кинути палити.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!