» » На півдорозі до мети: як уникнути пасток


На півдорозі до мети: як уникнути пасток

На півдорозі до мети: як уникнути пасток
Приблизно через тиждень вас починають мучити сумніви. Навіщо все це? Коли я курив, я відчував себе цілком нормально! Я ж уже переконався в тому, що можу кинути. Ваш початковий ентузіазм вже пройшов. Можливо, ви відчуваєте втому і занепад сил. Це нормально - критичний період буває завжди, коли вам доводиться відмовлятися від того, до чого ви звикли. Ви починаєте згадувати, як добре вам було раніше. Як приємно було закурити після їжі. Може, викурити одну сигарету після обіду? Я ж уже довів і собі, і іншим, що в мене є сила волі ... Негайно викиньте з голови подібні думки! Якщо б ви могли обмежитися однією сигаретою, ви б ніколи не курили по 20-30 штук в день, як ви робили це раніше!

У вас тепер часто змінюється настрій. Вам треба як би заново знайти себе. Ви повинні впоратися із занепокоєнням, нетерпінням, дратівливістю, а можливо, і з агресивністю. У перші дні друзі та рідні вас розуміли і підтримували. Але тепер вони можуть вести себе по-іншому. Чи не зривайте свій настрій на оточуючих, а то вони зрештою порадять вам знову почати курити. Якщо у вас поганий настрій, рушайте на прогулянку. Фізичне навантаження допомагає легеням відновлюватися і спалює чимало калорій, сприяючи підтримці вашої ваги в нормі.

Приблизно через три місяці завершується адаптація обміну речовин. Коли ви курите, ваш організм піддається стресу, викликаючи щось на зразок штучної недостатності ваги. Як тільки ви кидаєте палити, споживання калорій організмом повертається до нормального рівня.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!