» » Справі - час, а потісі - годину


Справі - час, а потісі - годину

Справі - час, а потісі - годину
Ви дійсно хочете кинути, але завтра. А у вашій голові звучить голос, що говорить, що завтра не настане ніколи.

Майже кожен час від часу вирішує кинути палити. Це трапляється з різних причин: великі витрати, здоров'я, вплив на зовнішній вигляд, на прохання своєї другої половинки, громадська думка, чи з усіх цих причин, разом узятим, або з причини, відомої тільки вам.

Якщо це правда, то люди намагаються кинути тому, що повинні, а не тому, що самі хочуть цього. Саме тому, поки ви не приймете реальність як належне, бажання відтягнути позбавлення від шкідливої звички буде переважувати всі переваги кінцевого результату. Так влаштована людина. Ми запрограмовані не тільки уникати дискомфорту і болю, але і як можна довше відкладати ці явища.

Невизначеність і непевність багатьох з нас є причиною того, що всі позитивні причини ми відсуваємо вбік, щоб закурити сигарету, переконуючи себе, що саме вона і буде останньою. Зараз не підходящий момент кидати курити, говоримо ми собі. Завтра я буду твердіше, впевненіше і точно зможу раз і назавжди перемогти цю шкідливу звичку.

Це просте твердження, може, звучить і суперечливо, але згадайте про тих випадках, коли злість спонукала вас зайнятися роботою, яку ви за інших обставин намагалися уникнути: розібрати барахло в гаражі, папки в шафі, шкарпетки в ящику або зайнятися пранням.

Замість того щоб чекати того самого ідеального дня, коли сонце яскраво світить і ви прокидаєтеся і виявляєте, що бажання курити зникло, прочитайте нашу десятку найстрашніших подій, після яких можна! кинути палити:

Вас звільнили, ви втратили свою роботу.

Серйозні стосунки були розірвані, і ваша кохана людина від вас пішов.



Ваша сім'я розпалася. Ви потрапили в дорожню пригоду.

Ваш будинок розвалився, а ви не продовжили страховку нерухомості. Вашу улюблену команду розпустили.

Партія, за яку ви не голосували, переобрана на новий термін

На щастя, серйозні невдачі не приходять занадто часто, тому звернемося до дрібних розчарувань і проблем. Ось наша десятка номінантів:



1. Ви опинилися у закритих дверей вашої квартири, а ваш співмешканець з іншими ключами приїде лише через дві години.

2. Ви зламали ніготь.

3. Носок кольору морської хвилі потрапив в пральну машину разом з білим білизною.

4. Ваше обличчя покрилося свіжими прищами.

5. Ви втратили свій гаманець або сумочку, але вони все ще можуть бути будинки.

6. Сьогодні день народження вашого хлопця чи дівчини, а ви забули купити подарунок.

7. Під своїм склоочисником ви знайшли квитанцію за неправильну парковку.

8. Прийшов рахунок за електрику, і він набагато більше, ніж ви очікували.

9. Телефон не працює.

10. Ви перекинули стовпчик огорожі на стоянці біля супермаркету.

Так, і не забудьте: найкращий момент, щоб кинути палити, - ЦЕ Коли ви відчуваєте себе паршиво.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!