» » Повітря, яким ми дихаємо


Повітря, яким ми дихаємо

Повітря, яким ми дихаємо
У наші дні медицина може творити чудеса. Це означає, що я можу мучити своє тіло, але, коли воно мені знадобиться, мені нададуть необхідний догляд.

Нові легкі в старості

Кожен раз, коли ми вдихаємо повітря, наші легені поглинають кисень З нього і виділяють вуглекислий газ. Кисень потрапляє в кров і, таким чином, доставляється до решти органам, як паливо. Вуглекислий газ ми видихаємо.

Кожен раз, коли ми куримо, смола від палаючої сигарети потрапляє в дихальні шляхи через рот, глотку і стравохід, виявляється в легенях, які вже за допомогою різних пристосувань готові відправити життєво важливий кисень у кров. Але ця смола, яку ми

вдихаємо разом з димом, покриває стінки легенів чорної липкою слизом. Кисень проходить через цю плівку з величезною працею, в результаті курець отримує на 15 відсотків менше кисню, ніж будь-хто інший. І серцю доводиться подвоювати інтенсивність своєї роботи, щоб виконувати свої функції.



З часом товщина цієї чорної слизу стає настільки велика, що дихання дається з великими труднощами, внаслідок чого ваша рухливість знижується. «Я пройду милю за сигаретами Camel» - говорив рекламний слоган сигарет тютюнової компанії RJ Reynolds в 1920-х роках. На жаль, тривале куріння цих, та й взагалі будь-яких, сигарет насилу дозволить пройти вам навіть кілометр, не те що цілу милю.

Низький вміст смоли-це не її відсутність

Немає такого поняття, як безпечні сигарети, так що давайте не будемо вводити що просто курили. себе в оману і вірити тютюновим компаніям, які кажуть, що одна



сигарета менш шкідлива, ніж інша. Це те ж саме, що вибирати, під що кидатися - під легкову машину або вантажівку. Результат один і той же: вам буде погано.

Раніше продавалися сигарети без Подивіться, що приносить сигарет-фільтра. Коли були винайдені фільтри, ідея швидко поширилася, Поділися чистим повітрям так як говорилося, що фільтр не тільки покращує смак сигарет, але і затримує багато шкідливі речовини. Але це не так. Фільтр зменшує кількість диму і допомагає переконати вас, що ваші легені не наповнюються вогнем, от і все.

Сигаретний смола є результатом горіння тютюну і паперу. Вона потрапляє прямо у ваші легені з кожним затягуванням. Між міцними і легкими сигаретами є різниця, але вони не безпечні. Вони все вас вбивають.

Куріння в порятунок?

Такого куріння не буває. Єдиний спосіб врятуватися - це кинути курити. Вам здається, що є різниця між легкими і міцними сигаретами, що, перейшовши на легкі, ви не так сильно будете шкодити здоров'ю. Але в цьому випадку ви будете палити більше на три-чотири сигарети, і результат буде колишнім.

Ви б не увійшли в газову камеру, щоб подихати, правда? Так навіщо тоді курити? Якщо ви курите в машині, то знаєте, яке це смердюче місце. Пол Скерритт, президент Асоціації медиків Західної Австралії, описував машину, заповнену димом, як «газову камеру на колесах». Він був абсолютно правий.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!