» » Гроші змушують обертатися земна куля


Гроші змушують обертатися земна куля

Гроші змушують обертатися земна куля
Сигарети - це гроші. Ваші гроші перетворюються в дим. Штрафи, страхування життя, ви платите за свою шкідливу звичку. Придивіться краще до реальної вартості куріння.

Сигарети - дорогі. Вони особливо дорогі в Сполученому Королівстві, де дбайливі міністри істотно підняли податок на сигарети. У той час як ціни на алкоголь знижуються, ціни на сигарети - ні. Як ніби ми перебуваємо під опікунством держави, податок на сигарети неймовірно великий, так що це є нашим покаранням за нанесення шкоди нашому ж здоров'ю. Так званий штраф з часом збільшується, оскільки курцям доводиться платити ще й за медичну допомогу, за лікування внаслідок захворювань легенів, серця та інших порушень.

Я почав курити, коли мені було ... Я курю вже протягом ... років, і я витрачаю ... на тютюн щотижня. Склавши ці суми, ви зможете підрахувати, скільки ви поклали в кишеню супермаркетам, кіоскам і тютюновим баронам грошей, з тих пір, як були підлітком.

Візьміть ручку, папір, запросіть кого-небудь, хто добре вас знає, сядьте і розрахуйте реальну вартість куріння. Будьте максимально чесні, візьміть до уваги можливі витрати в майбутньому. Підсумуйте місячні або річні витрати і подумайте, на що ще ви б могли витратити ці гроші: на поїздку за кордон, на покупку нової машини чи ще пива.

Можливо, ви вже зробили цю вправу, вже були шоковані. Ми знаємо,

що ви не дурні і вже знаєте, у скільки вам обходиться куріння на тиждень. А якщо ви живете з некурящим людиною, то напевно вони вже сказали вам, як ці гроші можна витратити з більшою користю (на них, наприклад?). Ви вже знаєте, що нікуди не можете піти без пачки сигарет або грошей, щоб купити ще.



Про такі речі непросто говорити, але жорстока правда краще, ніж солодка брехня. Буде неприємно, навіть якщо ви змирилися з реальністю, що більшість з вас палить або п'є. Ось список речей, побічно впливають на ваш гаманець:

• Страхування життя: навіть компанії, що пропонують курцям вигідні тарифи, некурящим роблять знижки для всіх-Це доводить тільки одне: «парози» платять більше.



Я по секундах пам'ятаю мить, коли закурила першу сигарету. На жаль, це сталося у свідомому віці. Відчуття секундного приємного запаморочення і довготривалого огидного смаку в роті супроводжують мене кожен раз, коли я прикурювати отруйну паличку після деякої перерви. З часом до цих двох почуттів додалося самобичування.

Куріння впливає на ваше здоров'я так само, як і на ваш гаманець. Зверніться до ідеї 28, Ніякої поваги до репутації, щоб отримати інформацію про знаменитостей, померлих від куріння.

Додаткові рахунки з хімчистки. Якщо ви курите, ваші костюми та сукні потребують більш ретельної і більш частою чищенні, ніж якби ви не курили. 1 Ремонт приміщення. Якщо хочете подивитися, який ефект надає сигаретний дим на шпалери і фарбу, просто сходіть в бар. Помешкання для некурців виглядають свіжішими.

• Прикриття: м'ятна жуйка, освіжувачі рота, кондиціонери.

• Дорогі альтернативи: ви знаходитесь на вечірці. Зазвичай ви купуєте сигарети в супермаркеті. Але вони скінчилися. Ви: а) скажете собі «тримайся» і дочекаєтеся, поки не повернетеся додому, або б) підете в торговий автомат, де купите сигарети в три рази дорожче, ніж їх звичайна ціна?

• Особливі товари: звичайна зубна паста не справляється так само, як зубна паста для курців. Але на скільки дорожче зубна паста для курців?

Такі конкретні приклади повинні змусити вас подумати, скільки дійсно варто ваше пристрасть. Якщо час - гроші, то скільки ж ви витратили на перекури вдома і в офісі? Час, який можна було витратити з набагато більшою користю. Все частіше і частіше роботодавці приймають на роботу людей енергійних, старанних і здатних «тримати ніс за вітром». Проведіть на свого боса враження, що ви завжди раді перерватися на перекур, і отримаєте можливість залишитися без довгоочікуваного підвищення, тому що вибір може бути зроблений на користь більш вся лівого працівника. А якщо не забувати, що куріння шкодить здоров'ю і псує зовнішній вигляд, то яка ж ціна тоді? Якщо куріння вкорочує ваше життя, а ми переконані, що один з двох курців помирає від хвороби, пов'язаної з палінням, тоді ви платите позамежну ціну.


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!