» » Перший урок куріння


Перший урок куріння

Перший урок куріння
Спочатку мені не пощастило у житті, так як моя мама не курила і, отже, я не міг набути досвіду внутрішньоутробного куріння. Зате мені пощастило з дідом, від нього завжди пахло тютюном. Він курив дешеві сигарети, махорку, і завдяки дідові свою першу затяжку я зробив у п'ятирічному віці. Досвід незабутній і негативний.

Дідусь взяв мене на риболовлю, ми забралися на моторному човні вгору по річці, згорнули в затоку, я опустив руку в воду і спостерігав, як утворюється водна доріжка. У якийсь момент я упустив кепку у воду, нагнувся підняти її і звалився за борт, і коли дід обернувся в мою сторону, щоб подивитися на свого онука, то онука в човні не було, на воді плавала тільки кепка.

Дід швидко зорієнтувався в обстановці і виловив мене, переляканого і мокрого. Сильний стрес був для нас обох. Одяг наша була мокрою.



Ми причалили до берега. Там, на березі річки, комарі та мошка діставали жахливо. Дід зібрав дров, розпалив багаття, мокру білизну повісили сушитися. Після того як ми перекусили і випили чаю, дід став згортати самокрутку. Він відірвав клаптик газети, відкрив баночку з-під льодяників, де зберігалося тютюнове зілля, і насипав щіпку махорки на папірець. Потім дід спритно скрутив папірець у трубочку, облизав один край мовою і провів пальцями уздовж трубочки. Один кінець трубочки він загорнув так, щоб тютюн не висипався, витягнув з багаття запалену гілочку з вуглиною, підпалив трубочку, зробив затяжку, і я побачив, як тютюновий дим сизого кольору магічно виходить з його рота кільцями і розчиняється в повітрі.

Мабуть, дід помітив мою цікавість, а можливо, сильний стрес позбавив його на час розуму, так як він простягнув мені цигарку і сказав: «На, Курна разочок!»

Я дуже образився на діда, стиснув губи, а дід сміявся, йому було чомусь смішно, напевно, позначався нервовий стрес. Він ляскав себе по боках, сміявся і все говорив мені: «Справжній мужик ПОВИНЕН вміти курити».


Найцікавіші новини


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!